Organisatie

Voor dringende zaken kunt u contact opnemen met het dagelijks bestuur:
Cees Mels Voorzitter voorzitter@rkvvo.nl 06-13874372
Tiny Saris Penningmeester penningmeester@rkvvo.nl 06-23311904
Wil van Deursen Secretaris secretaris@rkvvo.nl 06-49862399


Bekijk onderstaand het organogram van RKVVO. Klik op het organogram voor een grotere versie (versie 16-02-2022).


Organigram_RKVVO_2022.JPG


Bestuur

Cees Mels Voorzitter (lid Dagelijks Bestuur)  voorzitter@rkvvo.nl 06-13874372
Tiny Saris Penningmeester (lid Dagelijks Bestuur)  penningmeester@rkvvo.nl 06-23311904
Wil van Deursen Secretaris (lid Dagelijks Bestuur)  secretaris@rkvvo.nl 06-49862399
Kees van Boxel Voorzitter senioren seniorenvoorzitter@rkvvo.nl    
René Keeris Technische zaken technischezaken@rkvvo.nl  
Louis van de Oetelaar Voorzitter jeugd, Vice voorzitter jeugdvoorzitter@rkvvo.nl  

 

Wedstrijdsecretariaat senioren

Dave Mels   wedstrijdsecretariaatsenioren@rkvvo.nl  

 

Wedstrijdsecretariaat jeugd

Jeroen Benckhuizen    wedstrijdsecretariaatjunioren@rkvvo.nl  


Scheidsrechterscommissie

Peter Verweij   scheidsrechter@rkvvo.nl  

 

Ledenadministratie

Jacqueline Kuster   ledenadministratie@rkvvo.nl  

 

Seniorencommissie

Kees van Boxel   seniorencommissie@rkvvo.nl  
Sander van Mill   seniorencommissie@rkvvo.nl  
Noud Moeskops   seniorencommissie@rkvvo.nl  
René Keeris   seniorencommissie@rkvvo.nl  

 

Technische commissie senioren

René Keeris   tcsenioren@rkvvo.nl  
John Soetens   tcsenioren@rkvvo.nl  


Trainers selectie

Matthijn Hoogduyn   trainersselectie@rkvvo.nl  
Jan Mattheeuwse   trainersselectie@rkvvo.nl  
Koen van de Wal   trainersselectie@rkvvo.nl  
Theo Bouchee   trainersselectie@rkvvo.nl  


Technische zaken jeugd

Maikel Zwegers JO19 tco19@rkvvo.nl  
Roland Goossens JO17 tco17@rkvvo.nl  
Anton Gelten JO14-15 tco15@rkvvo.nl  
Anton Gelten JO12-13 tco13@rkvvo.nl  
Erik Botteram JO10-11 tco11@rkvvo.nl  
Dennis Louwers JO8-9 tco9@rkvvo.nl  
Dennis Louwers JO7 tco7@rkvvo.nl  
Joris Smits Keepers tckeepers@rkvvo.nl  


Hoofdleiders

Berry Bruurmijn JO19 hoofdleidero19@rkvvo.nl  
Berry Bruurmijn JO17 hoofdleidero17@rkvvo.nl  
Mark de Graaf JO14-15 hoofdleidero15@rkvvo.nl  
Bianca Vosters JO12-13 hoofdleidero13@rkvvo.nl  
Andre Vooijs JO10-11 hoofdleidero11@rkvvo.nl  
Jeroen Jansen JO8-9 hoofdleidero9@rkvvo.nl  
Marije van de Berg JO7 hoofdleidermp@rkvvo.nl  

 

Financiële Commissie

Mark de Graaf   fincom@rkvvo.nl   
John Soetens   fincom@rkvvo.nl   
Rob Vos   fincom@rkvvo.nl   
Rob Vos jr.   fincom@rkvvo.nl   


Kascommissie

Erik Botteram   kascommissie@rkvvo.nl  
Joost Lobbezoo   kascommissie@rkvvo.nl   


Coördinator vrijwilligers

Vacature      


Sponsorcommissie

Karel Sanders   sponsorcommissie@rkvvo.nl   
Boudewijn Werter   sponsorcommissie@rkvvo.nl   
Tom Paridaans   sponsorcommissie@rkvvo.nl   


Activiteitencommissie

Tom van Meersbergen   activiteitencommissie@rkvvo.nl   
Karel van de Heuvel   activiteitencommissie@rkvvo.nl   
Monique van Uum   activiteitencommissie@rkvvo.nl   
Sander Muit   activiteitencommissie@rkvvo.nl   
Ine Kokkes   activiteitencommissie@rkvvo.nl   
Dave van den Putte   activiteitencommissie@rkvvo.nl   
Koen van der Wal   activiteitencommissie@rkvvo.nl   
Sander van Mill   activiteitencommissie@rkvvo.nl   


Clubhuis commissie

Diana Janssen   kantine@rkvvo.nl  
Elise Verhoeven   kantine@rkvvo.nl  
Rob Vos   kantine@rkvvo.nl  


Accommodatie commissie

Marien Baarends   accommodatiecommissie@rkvvo.nl   
Bart Snijders   accommodatiecommissie@rkvvo.nl   


Communicatie & PR commissie

Jeroen Jansen   webbeheer@rkvvo.nl  
Sander van Mill   redactie@rkvvo.nl  
Tom van Meersbergen   redactie@rkvvo.nl  


Veiligheidscommissie

Wil van Deursen   veiligheidscommissie@rkvvo.nl  
Carlo Steijnen   veiligheidscommissie@rkvvo.nl  

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!